karty i Książki Anioły | Kadzidełka Tybetańskie | Feng Shui | Szamanizm | Tania Książka | Runy | Tarot

Anastazja tom 10 Anasta - Władimir Megre

  • Autor: Władimir Megre
  • EAN: 9788392503156
  • Ilość stron: 170
  • ISBN: 9788392503156
  • Oprawa: miękka
  • Seria: Dzwoniące cedry Rosji
  • Tłumacz: Anna Kreuschner

Cena Rynkowa:
27.90

NASZA CENA:
25.11


Opis książki Anastazja tom 10 Anasta - Władimir Megre:

"Anasta" to najnowyszy, 10 tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" - fascynujących opowieści o Anastazji, tajemniczej dziewczynie z Syberii. "Po polanie w głębi syberyjskiej tajgi idzie, uśmiechając się, malutkie dziecko, nic go nie przeraża, nikt nie napada, wręcz odwrotnie, pobliskie zwierzęta gotowe są pospieszyć na pomoc w każdej potrzebie. Idzie mały człowiek, stąpając jak potomek carów po swoich włościach. A gdzie w tym czasie znajduje się wasze dziecko?..." Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że wszystkie tomy tej książki cieszą się wśród czytelników w Rosji ogromną popularnością. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu... Z najnowszego tomu z cyklu "Dzwoniące cedry Rosji" dowiesz się, czego w starożytności dokonała maleńka Anasta, w kogo wcieliła się dziś jej Dusza oraz o wielu, wielu innych kwestiach. - A twoja Dusza dlaczego nie wychodzi, kiedy zasypiasz głębokim snem? - Wychodzi i moja Dusza, ale zawsze powraca na czas, bo ja jej nie męczę. - A ja niby co, męczę swoją Duszę? - Każdy człowiek, Władimirze, dający do siebie dostęp szkodliwym nałogom, złym myślom, jedzący niepotrzebne pożywienie, skazuje na męki przede wszystkim swoją Duszę. - Jakie znaczenie ma jedzenie dla Duszy? Co ona, także potrzebuje się najeść jak człowiek? - Dusza nie odżywia się materialnym pokarmem, Władimirze, ale widzieć, słyszeć i czuć ona może tylko poprzez twoje ciało. Jeśli ciało choruje, na przykład, kiedy człowiek jest pijany, ona jest dosłownie uwięziona, nie może siebie przejawić ani realizować. Ona może tylko odczuwać i płakać nad bezużytecznym, zatrutym szkodliwymi płynami ciałem.[...] - A kiedy człowiek śpi, jego Dusza nie odpoczywa? - Dusza - to energia. Żywy kompleks energii. Energii niepotrzebny jest odpoczynek[...] (rozdział "Początek")

Recenzje książki Anastazja tom 10 Anasta - Władimir Megre:

Tomasz C. 2011-02-22 11:25:07, ocena: 5
Doskonała książka. Polecam każdemu kto zadaje sobie pytanie: Kim Jestem? Po co żyję? Każda książka z tej serii powoduje, że wewnątrz pojawia się przyjemne ciepło, i nadzieja. Polecam. Tomasz

Anna Karolina S. 2011-12-20 08:43:49, ocena: 5
treść jak w pozostałych tomach ciekawa, zmuszjąca do przemyśleń.. Ten tom odebrałam jako nieco cięższy, ale i tak "połknęłam książkę" w jeden wieczór. Jak zawsze po ksiażkach z serii Anastazja moja dusza "ożywa" ale i "płacze" nad losem zgotowanym jej przez ciało, ale i jest też nadzieja na lepsze jutro..w połączeniu techniki i szacunku dla natury.. Obsługa sklepu jak zwasze na najwyższym poziomie!

Magdalena B. 2012-01-16 11:49:31, ocena: 5
Cudowna,jak i pozozstale czesci "Anastazji".Przesylke odebralam juz po 2 dniach od zamowienia,solidna firma:).Kto nie zna ksiazek Wladimira Megre-z cala odpowiedzialnoscia polecam-lektura obowiazkowa dla wszystkich,ktorym los naszej pieknej planety i jej mieszkancow nie jest obojetny:)



Polecane:

Tagi Anastazja tom 10 Anasta - Władimir Megre:

chłopi tom 1 test, thorgal 32 tom, test z chłopów tom 1, traktor tom po polsku, Anastazja, tom, Anasta, Władimir, Megre, Proza ezoteryczna

Książki podobne do Anastazja tom 10 Anasta - Władimir Megre: