karty i Książki Anioły | Kadzidełka Tybetańskie | Feng Shui | Szamanizm | Tania Książka | Runy | Tarot

Anastazja tom I - Władimir Megre

  • Autor: Władimir Megre
  • Ilość stron: 144

Cena Rynkowa:
24.90

NASZA CENA:
22.41


Opis książki Anastazja tom I - Władimir Megre:

"Anastazja", jest to pierwsza książka z serii "Dzwoniące Cedry Rosji", opowiada o tym, jaka przygoda spotkała Władimira Megre podczas jego podróży handlowej w 1995 roku po rzece Ob, po tajdze Syberyjskiej, gdzie spotkał się z fenomenalnym zjawiskiem, jak dzwoniące drzewa cedrowe. Spędził ON trzy dni z kobietą o imieniu Anastazja, która, opowiedziała mu prawdę o wychowywaniu dzieci, seksualności ludzkiej, jego zachowaniach, religii i wielu innych rzeczach istotnych dla życia ludzkości. Jej słowa tak bardzo wpłynęły na Władimira i zmusiły go do tak głębokich refleksji, że po powrocie do Moskwy napisał książkę w której opisał to, co mu się przydarzyło. Zaczął tym samym początek serii książek "Dzwoniące Cedry Rosji", do których lektury serdecznie zapraszam Ciebie, czytelniku w celu poznania odwiecznych tajemnic natury i świata żywego, które przez lata przekazywali nam nasi przodkowie, a skrywane są przed ludzmi przez wszelkie systemy władzy nad nimi, aby nad nami panowac i wykorzystac

Recenzje książki Anastazja tom I - Władimir Megre:

Anna K. 2006-07-10 22:04:34, ocena: 5
Kochani, przeczytałam 1,2,3 i 4 tom "Anastazjii" jednym tchem, jak to się mawia. W życiu się tyle nie napłakałam, puzelki się łączą, to nowe się tworzą, jestem pod wielkim wrażeniem. Cieszę się że jestem człowiekiem. Zrozumiałam trochę - pewnie tyle ile jestem w stanie przyjąć. Miłość rozsadza mnie. Zaraz biegnę do księgarni po następny tomik. Ile odpowiedzi, ile podpowiedzi. Wszystko w nas samych. Tylko zaufać... Zaczynam rozumieć a właściwie czuć. ... koniecznie zajrzyjcie na stronę utworzoną w porywie serca i duszy przez Monikę Burzyńską http://anastazja.com.pl Są tam: relacja ze spotkania autora Władimira Megre min. z tłumaczką polskiego przekładu, forum jak zagospodarować przestrzeń życiową - tyle że jeszcze mało wpisów. Kochani czytajcie!! W artykule "Spotkanie wydawców" podany jest adres, pod którym można zakupić wyroby z cedru... ... ot baba na cedr się uparła..! Barrrdzo ciekawa stronka Andrzeja i Moniki z okolic Lublina: permakultura, wioski eko, budownictwo ekologiczne, warsztaty jak uprawiać rośliny w zgodzie z naturą, itd. http://permakultura.prv.pl Słowa Anastazji z książki Władimira Megre mają dla mnie wielkie znaczenie! Pokazują jak żyć szcześliwie! To jest recepta! To recepta jak żyć szczęśliwie! Jest nią powrót do Boga, do Źródeł - a co to znaczy musisz przeczytać, nie mam praw do cytowania. Zawsze myślałam, że rodzimy się bez instrukcji jak żyć ... Och jakże się myliłam! Teraz już wiem, że wpływ moich myśli na rzeczywistość, o którym przekonałam się na własnej skórze w szkole średniej nie jest czymś nadzwyczajnym, jest boskim darem od Boskiego Ojca, który kocha swe dziecko. Dlaczego wykorzystujemy swój mózg w tak niewielkim stopniu?? Twórzmy!! Myślami Czystymi! Zawsze lubiłam przyrodę i na szczęście moje, często bywałam tam gdzie zieleń, zwierzątka... Chyba nie do końca "dorosłam"! Na szczęście! Wiecie co mnie kiedyś bardzo złamało? Ludzkie kłamstwo. Wówczas stałam się jakby głucha na piękno,podejrzliwa, nieufna... Chcę wyzbyć się ciemnych uczuć, darować winy. Chcę być taka jaką mnie Stwórca stworzył i CHCĘ aby cały świat taki się stał. Raj na ziemi. Możemy to wspólnie zrobić. Przeczytaj!! Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego mieszkamy w blokach, gnieździmy się "jak mrówki" tyle, że jeszcze sztucznie, bo w płytach z betonu, dlaczego, po co? Jasia, kochana Jasia powiedziała mi, że z istotami z zewnątrz (ufo) trzeba być ostrożnym, my ludzie mamy im bardzo dużo do zaoferowania. Jak zapytałam: co? (Bo nie znałam swojej wartości jako człowieka) To powiedziała: uczucia. !!!!!! Jasiu dziękuję za przestrogę. Przeczytałam słowa z książki i kochani oniemiałam!! Jakże źle myślimy o sobie od wieków! Wszystko nas umniejsza, nawet kazanie w kościele. Pragnę się oczyścić, myśli wznieść wysoko w jasność i razem z pomocą wszystkich ludzi przenieśc nas w... nie mogę cytować ... książki.

Ryszard Ż. 2007-01-27 18:55:43, ocena: 1
Książka z serii "Legendy Bałtyku".....szkoda czasu.Na dodatek widać , że autor nie ma talentu pisarskiego. Nie polecam!

Darek M. 2007-03-20 12:22:02, ocena: 5
Pod wpływem tych książek ludzie zmienią się na lepsze (obudzą sie)a tym samym świat zmieni się na lepsze!!!!!!! Znowu będzie miejscem z którego płynie miłość, szczęście i prawda!!!

Marcin K. 2007-08-20 23:09:18, ocena: 5
Nie chciałem pisać tej recenzji, ale skoro już mam coś o tych książkach napisać, to uważam, że każdy młody, czy stary powinien przynajmniej spróbować ją przeczytać. Dla mnie jest (nie używając wielkich słów) rewelacyjna i już.

Klaudia O. 2007-10-06 10:35:02, ocena: 5
Kochani !!! Z całego serca polecam. ,,Anastazja\"-odmieniła moje życie, albo może obudziła uśpioną prawdziwą świadomość na temat życia.Mam już obraz osady i miejsce gdzie zamieszkam zgodnie z wizją Anastazji.(może moim sąsiadem będziesz Ty). pozdrawiam i łącze się myślami z czytelnikami w drodze do budowania osad w Polsce.Polecane:

Tagi Anastazja tom I - Władimir Megre:

chłopi tom 1 test, thorgal 32 tom, test z chłopów tom 1, traktor tom po polsku, Anastazja, tom, Władimir, Megre, _SZYBKIE, Proza ezoteryczna

Książki podobne do Anastazja tom I - Władimir Megre: