karty i Książki Anioły | Kadzidełka Tybetańskie | Feng Shui | Szamanizm | Tania Książka | Runy | Tarot

Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Władimir Megre

  • Autor: Władimir Megre
  • Ilość stron: 170

Cena Rynkowa:
27.90

NASZA CENA:
25.11


Opis książki Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Władimir Megre:

Nowa Cywilizacja to już 8 tom fascynujących opowieści o Anastazji - Tajemniczej dziewczyny z Syberii. Zachęcamy do lektury!  W ósmej książce „ Nowa cywilizacja” - jak i w wielu poprzednich - autor przekazuje nam, słowami  Anastazji,  jej dziadka oraz młodego Wołodi, jak odwrócić ten stan rzeczy, o którym mowa w tomie siódmym i poprzednich. Wołodia pokazuje ojcu  swoje kontakty z przyrodą, zwierzętami, jak odciążyć ludzi mieszkających  w rodowych siedliskach, od ich codziennej pracy, aby mieli czas rozmyślać. I to jest możliwe, powiada, jeśli  poznać zamysł Boga naszego stwórcy, a jest to najważniejszą nauka i to ją koniecznie trzeba poznawać, aby dochodzić do mądrości. Pokazuje procedury uzdrawiania i odmładzania, aby przygotować człowieka, do stworzenia nowego, zdrowego potomka. Anastazja natomiast wyjaśnia;  co to jest demokracja?  Jak niewolnicza praca, przedłuża się od 1000-leci do dzisiaj, gdzie jej strażników zamienił dziś pieniądz. Czyżby tą obecną sytuację niemożliwe jest zmienić ? - pyta Władimir, Anastazję.   - Możliwe. - Jak ? I kto jest w stanie to uczynić ? - Obrazem. (Co znaczy obrazem ? Jakim i Jak ? O tym miedzy innymi jest mowa w ósmym tomie Anastazji.) - Ten obraz, który inną  sytuację  przedstawi dla ludzi. Według tego obrazu większość ludzi, stara się pieniądze zarabiać, wydawać i one tylko życie ich zapełniają i zapewniają. Ale efektem tego bardzo często cierpią zwycięscy tej bezmyślnej gonitwy. Niektórzy osiągają iluzoryczne wyżyny, by potem dotkliwiej niż inni odczuwać bezmyślność życia. Ale każdy zawsze może się przebudzić i zadać sobie pytanie po co tutaj żyję? Anastazja przedstawia wiele tego przykładów. Mówi w tym tomie o bardzo ważnej nauce obrazowości i w czyich  rękach jest ideologia danego społeczeństwa. A przede wszystkim jak kreować "Nową Cywlizację".

Recenzje książki Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Władimir Megre:

Danuta W. 2007-02-06 18:05:30, ocena: 5
Wspaniała książka! Odsłania wreszcie przeznaczenie zwierząt w naszym życiu, które jest skrzywione z wolą Boga w tej sprawie. Książka porusza wiele zjawisk z przyszłości świata, jako ziemskiego Raju, który kiedyś zaistnieje tu na naszej pięknej Ziemi. Bardzo się wzruszyłam nawet do łez przy opowiadaniu zawartym w książce. Warto ją przeczytać! Jedna z lepszych pozycji z serii Anastazja.

Monika K. 2007-07-01 20:38:29, ocena: 5
Czytam tą książkę z zapartym tchem. Tego się nie da opisać jak bardzo wpływa jej treść na uczucia i postrzeganie świata. Zadziwia ale i zachęca do działania.

Ewa W. 2007-11-06 14:25:33, ocena: 5
Oby się sprawdziło co napisane. Niech ten świat zmienia się na lepsze.

Michał W. 2008-01-14 16:27:09, ocena: 5
Książka jest ciekawa, zaś sama księgarnia godna polecenia!

Joanna H. 2010-04-30 11:51:57, ocena: 5
Ksiazka jest znakomita. Jestem rowniez zachwycona szybka obsluga. Ksiazka przyszla do holandii w ciagu dwoch dni. Super. Jakie tu sily dzialaly nie wiem ale sa wyjatkowo sprzyjajace. Po paru dniach dokonalam ponownego zamowienia. Zostalo ono odeslane z mojej winy z powrotem do CzaryMary. Choc blad lezal po mojej stronie Pani Malgorzata bardzo uprzejmie i kozystnie dla mnie rozwiazala problem. Jestem bardzo wdzieczna za zrozumienie oraz blyskawiczne i pozytywne rozwiazanie. Jeszcze raz dziekuje zycze powodzenia, Joanna Huijzendveld.Polecane:

Tagi Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Władimir Megre:

sprawdziany z przyrody dla klasy 6 nowa era, nowa heloiza opracowanie, cywilizacja europejska, sprawdzian z przyrody klasa 6 nowa era, planeta nowa 3 ćwiczenia, nowa podstawa programowa kształcenia zintegrowanego, człowiek i jego cywilizacja, podręczniki szkolne nowa era, planeta nowa 2 książka nauczyciela, matematyka z plusem nowa wersja, sprawdziany z historii nowa era, planeta nowa 3, sprawdziany z przyrody nowa era, książka nauczyciela planeta nowa 2, planeta nowa 1 sprawdziany, nowa heloiza streszczenie, historia nowa era sprawdziany, matematyka z plusem 6 nowa wersja, człowiek i jego cywilizacja 4, przyroda klasa 4 nowa era, atlas geograficzny nowa era, dan brown nowa książka, nowa heloiza interpretacja, planeta nowa 1, chłopi tom 1 test, matematyka nowa era liceum, sprawdziany z geografii planeta nowa 1, thorgal 32 tom, nowa era sprawdziany historia, test z chłopów tom 1, przyroda klasa 6 nowa era, traktor tom po polsku

Książki podobne do Anastazja tom VIII. - Nowa Cywilizacja - Władimir Megre: